O firmie

zarządzanie nieruchomościami dolnośląskie obsługa wspólnot mieszkaniowych dzierżoniówZarządzanie Nieruchomościami „GANS” założyliśmy w 1999 roku w Dzierżoniowie. Od tamtej pory zdobyliśmy renomę na rynku zarządzania nieruchomościami na Dolnym Śląsku. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i zrozumieniu dla potrzeb właścicieli, możemy poszczycić się pełnym zadowoleniem naszych dotychczasowych zleceniodawców.

Specjalizujemy się w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych w Dzierżoniowie i okolicy. To one najczęściej potrzebują pomocy przy obsłudze budynku, ponieważ niełatwo jest pogodzić interesy wszystkich jego mieszkańców. W swojej działalności stawiamy na racjonalizację kosztów użytkowania nieruchomości przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu obiektu, co pozwala współpracującym z nami wspólnotom ciągle się rozwijać. Zlecając nam zarządzanie budynkiem, mogą być Państwo pewni, że dotrzymane będą wszelkie formalności, a miejsce Państwa zamieszkania będzie stale pielęgnowane.

Dodatkowo, indywidualne podejście do każdego klienta oraz duża dyspozycyjność sprawiają, że bardzo starannie dbamy o interesy osób, na rzecz których wykonujemy czynności zarządzania. Reprezentujemy wspólnoty mieszkaniowe przed organami administracji państwowej i samorządowej, prowadzimy windykację dłużników oraz z wielką dokładnością nadzorujemy remonty i modernizacje, wszystko po to, by Państwo mogli cieszyć się jak największym komfortem i spokojem.

Nasz zespół:

  • Zarządca:
    Zenon Gąsiorowski – licencjonowany Zarządca Nieruchomości, licencja zawodowa nr 13340,
  • Administrator:
    mgr Anna Gąsiorowska – licencjonowany Zarządca Nieruchomości, licencja zawodowa nr 22829.

Szukacie Państwo sprawdzonego zarządcy nieruchomości na Dolnym Śląsku?
Polecamy rozważenie naszej oferty!

 

P.B. „GANS” Zarząd Nieruchomościami, Dzierżoniów